Jak pobrać film z CDA.pl

Pobieranie filmów z CDA.pl za pomocą dodatków do przeglądarek

Aby pobrać film z serwisu cda.pl, najprościej będzie posłużyć się rozszerzeniem dla przeglądarki przeznaczonym do wykrywania i pobierania treści video. Jako przykład możemy tutaj podać Video Downloader Professional czy Video Download Helper. Oba rozszerzenia są dostępne dla przeglądarki Google Chrome i Mozilla Firefox. 

Video Downloader Professional dla Google Chrome 

Video Download Helper dla Google Chrome 

Video Downloader Professional dla Mozilla Firefox. 

Video Downloader Helper dla Mozilla Firefox. 

Po zainstalowaniu dodatku w przeglądarce, musisz już tylko przejść na stronę cda.pl, wybrać film, który Cie interesuje i odtworzyć go. Kiedy w górnej części ekranu wyświetli się zielona strzałka lub wyświetli ikonka dodatku pobierającego, kliknij w nie i wybierz opcję Download (Pobierz). Pobieranie filmu powinno się rozpocząć. Jeśli dodatek nie wykrywa odtwarzanego filmu, spróbuj zatrzymać na moment film i poczekaj na reakcję dodatku. 

Jak pobrać film z CDA.pl bez użycia żadnego programu

Istnieje również możliwość pobrania filmu bez konieczności instalowania dodatków. W tym celu znajdź filmik, który chcesz pobrać i wskaż kombinację CTRL+U. Otworzy CI się strona z kodem. Po wpisaniu kombinacji CTRL+F zobaczysz pole wyszukiwania, wpisz w nim mp4

System wyszuka odpowiednią linijkę kodu, w której znajduje się link, skopiuj go w oknie przeglądarki i kliknij Enter. Na ekranie powinno rozpocząć się odtwarzanie filmu. Zatrzymaj je i kliknij w obszar filmu prawym przyciskiem myszy wybierając polecenie Zapisz film wideo jako. Teraz wystarczy już tylko wskazać miejsce, w którym chcemy go zapisać, zmienić nazwę i kliknąćZapisz, a następnie poczekać, aż film zostanie pobrany. 

Ważne: Pamiętaj o przestrzeganiu praw autorskich, które zakłada, że z Internetu można pobierać jedynie te utwory, na których pobranie zgadza się ich autor. 

Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]